Česky English Deutsch P?????? Français Espanol Italiano Slovensky Polski
 

O nás

Založení stěhovací společnosti ABL movers s.r.o. je vyústěním dlouholeté spolupráce spedičního a logistického holdingu Lagermax spedice a logistika s.r.o. (CZ) a Bartsch & Weickert (DE), významného člena DMS-Deutsche Möbelspedition GmbH & Co. KG, jednoho z největších a nejuznávanějších poskytovatelů stěhovacích služeb v Evropě.

ABL movers s.r.o. navazuje v ČR na tradici zakládajících členů v poskytování profesionálních stěhovacích služeb a transportních řešení, jak pro Prahu a Českou republiku, tak pro všechny evropské země.

Česká republika a Praha byly vždy křižovatkou důležitých obchodních cest a jejich význam v souvislosti se vstupem do EU ještě více vzrostl. Důkazem toho je příliv firem a zákazníků do střední Evropy a zvýšený zájem a poptávka našich klientů včetně dlouhodobých obchodních partnerů po profesionálních stěhovacích službách.

Vždy jsme věřili a věříme, že náš závazek a povinnost poskytovat dokonalou práci a profesionální služby jsou nejlepším nástrojem k plnění přání našich zákazníků.  

 
Všechna práva vyhrazena © ABL Movers s.r.o. - Design Green Cat